פינות אוכל מעץ – דברים שחשוב לדעת

פינות אוכל מעץ מספקות לחדר את האידיליה הכפרית וכן שומרות על ערך פונקציונלי גבוה עבור כל סועד כפי שמיד תוכלו לראות. על כן, הן מאד מבוקשות ונוחות עבור כל אחד ואחת מכם. זה לא סוד שהמחיר אינו תמיד נוח, אבל רכישה חד פעמית המקנה לכם את כל היתרונות של שולחן וכסאות נוחים – בהחלט משתלמת בסופו של דבר ופותרת אתכם מלהחליף את רהיטי פינת האוכל לעשור לפחות, ולעתים אף הרבה למעלה מכך. כאשר רוכשים פינות אוכל מעוצבות מעץ – דברים שחשוב לדעת הם – עיצוב השולחן, עיצוב אסופת הכסאות ועיצוב המוצרים הנלווים. העיצוב אינו רק שאלה של דקורציה אלא גם שאלה של פונקציונליות ונוחות כפי שתוכלו לראות מיד.
 
שולחן פינת האוכל
 
השולחן של פינת האוכל יכול להיות עשוי ממגוון חומרים: עץ, זכוכית או נירוסטה, כאשר לרוב בפינות אוכל מזכוכית ישנו שילוב של עץ או נירוסטה בבסיס של השולחן. שולחן שכולו מעץ מלא מתאים לשני סוגי צרכנים: הצרכן שמבקש להנחיל עיצוב כפרי לפינת האוכל שלו, וכן – צרכן שיש לו משפחה קטנה/בינונית אבל הוא אמון על ארוחות החג, כולל סדר פסח. במקרה כזה, מומלץ שתהיה אפשרות להגדיל את השולחן ואת זה ניתן לעשות רם אם השולחן עשוי עץ: זוג פלטות מתחבר לקצוות השולחן על גבי מגירות תומכות שנשלפות מלמטה. בכל מקרה אחר, ניתן לרכוש סוגים שונים של שולחנות מכל חומרי הייצור. כמובן שלמשפחה שמארחת בחגים שמורה האופציה לקנות גם כן שולחן נירוסטה או זכוכית, אבל אז – אין מנוס מלבחור דגם גדול בהתאם לאירוח בחגים.
 
פינת אוכל מעץ מלא
 
כסאות פינת האוכל
 
כסאות פינת האוכל יכולים להכיל ריפוד קבוע, נייד או להופיע ללא ריפוד כלל. הכסאות עם הריפוד הנייד מכילים כריות שנקשרות על גבי הכסא. זה אידאלי אם יש הבדל בין ההעדפות של בני המשפחה: אם חלק מעוניינים בכסאות קשיחים וחלק – בכסאות מרופדים, זה הפתרון האידאלי. כמובן שאם יש הסכמה כוללת שצריך ריפוד על הכסא – אז מומלץ לרכוש כסאות עם ריפוד קבוע: זמש מהודק לכסא או מודבק בדבק אפוקסי, עור טבעי חלק המשודך לכסא בדרך דומה, בד מיקרופייבר דוחה כתמים מודבק אפוקסית, וכד'.
 
מוצרים נוספים עבור פינת האוכל
 
·         מפות שולחן ממשי או מבד סטנדרטי.
 
·         מפיות שולחן ממשי או מבד סטנדרטי.
 
·         תושבות להנחת צלחות חמות.
 
·         פמוטי נרות לשולחן.
 
וכן, כל אביזר נוי אחר שלדעתכם חשוב שיונח על שולחן פינת האוכל.