ספות נוער מעוצבות

ספות נוער מעוצבות נעשות פופולריות מאד בשוק ויש לכך לא מעט סיבות: עליית קרנה של המיטה המתכווננת כמיטת בוטיק לבית, והרצון לספק לבני הנעורים שלכם התקן ישיבה ושכיבה נוח במיוחד.
 
עליית קרנה של המיטה המתכווננת והשפעתה על קניית ספות נוער
 
המיטה המתכווננת מעצם היותה מתכווננת עם מזרון בהטיות שונות אינה מיטה כפולה אך היא כן עשויה להכיל מזרון נוסף בצורה של מיטות הורים זוגיות. בשל כך, בן נוער שביקש מיטה מתכווננת משלם למעשה בכך שהוא לא יוכל לארח בביתו ללילה ויותר. לכן, הורים רבים הגיעו למסקנה שספת נוער יכולה לממש בדיוק מטרה זו: מצד אחד יש מיטה מתכווננת ומצד שני ספת נוער לשינה של אדם נוסף. אם הספה היא גם עם מזרון כפול – בכלל יצא הפסדכם כבעלי מיטה מתכווננת – בשכרכם שכן ניתן להלין כעת 3 ילדים באותו החדר.
 
ספות נוער מעוצבות
 
סוגים רבים של מזרונים על ספות נוער הביאו אותן לגל של פופולריות שלא נראה בעבר
 
בעבר – ספות נוער היו אביזר מותרות משלים ולא מגוון במיוחד. היום מדובר במוצר עם מזרונים מכל הסוגים והמינים, מה שגורם ללא מעט צרכנים לפקוד אותו ולרכוש אותו באופן מקיף יותר מאשר בעבר. בנוסף, ניתן למצוא ספות נוער בגוון נרחב של עיצובים מרהיבים כפי שיודגם מיד.
 
עיצובים של ספות נוער
 
ספות נוער מכילות עיצובים מסוגים שונים – החל משילוב של בסיס מיטה עם צבע מזרון בצורה ייחודית ועד לשינוי מהותי בצורת הספה. ניתן למצוא ספות נוער בצורות שהן לא בהכרח המלבן הידוע והמוכר אלא כיד הדמיון הטובה על המעצב. הדבר גורם ללא מעט צרכנים לרצות ספה ייחודית כזו שגם תעשיר את מראה החדר וגם תיצור מראה חדש ומרענן בתוכו שטרם נראה כמוהו.
 
מחירים של ספות נוער
 
מחיריהן של ספות הנוער משתנים בהתאם לסוגיהן ולצורתם, וכן בהתאם לחומרי הייצור. ככל שהן מיוחדות יותר, נראות שונה ועשויות מחומרים נדירים יותר, כך המחיר יקר יותר. על כל דגמי ספות נוער מוענקת תעודת אחריות רב שנתית או חודשית, תלוי בדגם שנרכש. ניתן לממש את תעודת האחריות כאשר מצאתם בלאי במיטה או במזרון, וגם בתום תקופתה ניתן לזכות בתנאי רכישה מפליגים מהחנות כולל הנחות על מיטות ורהיטים שתרכשו בעתיד.
 
מחפשים גם מערכות ישיבה מתקדמות? אצל חברת ניקולטי תוכלו למצוא מערכת ישיבה מתקדמת בהתאמה אישית עבור הסלון הביתי.