מטבחים מעוצבים

מתעניין ברכישת מטבחים מעוצבים לדירה ולמשרד ? במאמר זה תסופק אינפורמציה רבה על מטבחים מעוצבים. המאמר יכיל מקבץ שאלות ותשובות אשר נשאלו על ידי טובי הלקוחות בענף. שאלות אלו נשאלו בטרם הקניה, ולכן ייתכן כי החששות שלך הן בדיוק החששות של אנשים שנהנים כיוםפ ממטבח קרמיקה משובח ומאובזר אשר קיבלו החלטה נכונה . אם גם אתה מתעניין ברכישת מטבחים מעוצבים, המאמר שלפנייך יוכל לשפוך אור נוסף על התמונה ולסייע לך להגיע למטבח איכותי אשר מראהו החיצוני יוצג ברמת הגימור המקסימלית האפשרית למקרה של הדירה שלך:
 
יש לי מטבח שלטעמי הוא ממוצע.  מה הן הפעלות הנדרשות על מנת להופכו למעוצב?
 
אנו סבורים כי עלייך לגשת לרשת האינטרנט ולאתר חברת עיצוב מטבחים. חברה זו תוכל לסייע לך להגיע למטבחים מעוצבים אשר ימוקמו בחדר המטבח הנוכחי שלך בדירה במקום המטבח הקיים. חברה זו תסייע לך למקם מחדש את הארונות, המקרר, ומדפי המטבח, לדאוג למקום מקסימלי בחדר המטבח, ולדאוג לריצוף מטבח ססגוני ויפה. חשוב, בטרם תאשר לחברה להתחיל לעבוד, לבדוק את טיבה בשוק באמצעות פורומים מקוונים באינטרנט והתייעצות עם לקוחות העבר.

האם כל מטבח מעוצב הוא תולדה של עבודה קשה הכוללת בניה מחדש במסגרת שיפוץ מקיף?
 
לא בהכרח. צוות בדיקות מטעם חברת עיצוב מטבחים תמיד בוחן את המטבח בטרם התהליך, ובמידה והוא יתרשם לטובה מרמת העיצוב - יספיקו פעולות פשוטות, ולעתים בעלות זולה ביותר, אשר יוכלו לגרום למטבחים שלך להיות מקוטלגים כמטבחים מעוצבים. לדוגמה: הצבת וילונות בסמוך לחלון המטבח, בניית 2-3 מדפים יפים ושימושיים, ועוד.

מה הם הדגשים לבחירת שיש למטבח?
 
הידיעה לאיזה סוג של שיש אתה מכוון: קיסר או אוניקס. שיש קיסר הוא שיש מאבנים מסותתות שנראה כמו פסיפס עתיק, ושיש אוניקס הוא שיש עם מספר מועט של צבעים, לעתים צבע אחד. בישראל ישנם בתי אב עם שיש קיסר ובתי אב עם שיש אוניקס. בנוסף, חשוב לבדוק את הצבע והמראה החיצוני של השיש ללא קשר לסוגו, ולהתאימו ביחס לשאר הפריטים במטבח. את העבודה הזו יש להשאיר למעצב פנים מטעם חברת דה קוצינה מטבחים, אשר ימליץ עבורך על דגם שיש נכון עבור מטבחים מעוצבים.