הובלת דירה - אמינות ושירות מקצועי

אם גם אתם מחפשים שירות מקצועי מעל ומעבר בהובלות שלכם, אמינות מלאה וכמובן – שירות יעיל וזמין לכל הגעתם למקום הנכון. כאן, נלמד מהי חברה הניחנת בתכונות אלו, כיצד ניתן לזהות שהיא כזו כבר בשיחת הטלפון הראשונה שתבצעו למשרדיה, וכיצד מומלץ להתנהל מולה בזמן ההובלה.
 
מאפייניה של חברת בוטיק להובלות הניחנת באמינות ומקצועיות
 
החברה צריכה לספק עובדים לפי דרישה – בהתאם לסוג העבודה המבוקש: הובלה גדולה, הובלה קטנה, הובלת בית פרטי או הובלת מפעל/משרד. עליה לעשות זאת בלוח הזמנים עליו היא התחייבה, לעבוד יעיל, לפנות את התכולה הדרושה לפינוי ולהשתמש באמצעים יעילים ככל הניתן – במסגרת יכולותיה ומשאביה. כמו כן, החברה צריכה להפגין אמינות ויושר: לא להשאיר לכלוך באתר ההובלה, ולהישמע ללקוח בייחוד בנהיגה לאתר היעד, שמומלץ כי תתבצע באופן אחיד יחד עמו.
 
חברת הובלות מקצועית
 
כיצד נדע בשיחת הטלפון שאנו משוחחים עם חברה כזו?
 
בכל נושא ישנו עניין שהוא לטובת הלקוח וישנם עניינים שהם לטובת החברה. לעתים הם מתיישבים זה עם זה ולעתים הם סותרים, ולכן חשוב לבחון את החברה ברגעים בהם האינטרסים סותרים: עד כמה היא באה לקראת הלקוח, לעומת עד כמה היא מסתגרת בתוך עצמה. לדוגמה: בנושא של פינוי דירה שנמצאת בגובה. המדיניות בכל חברה היא לייקר את השירות בגין כך, בייחוד אם אין מעלית בבניין, אבל יש ייקור ויש ייקור. אם ההפרש הוא מאות או אלפי שקלים – מדובר בתמחור לא אמין, לעומת תמחור של מאות בודדות של שקלים (או עשרות רבות) שנחשב ליותר פרגמטי בשוק. דוגמה נוספת – מיקום ההובלה. אם הבית נמצא קרוב, פיזית למשרדי חברת ההובלות, אבל לא נמצא בדיוק בעיר המופיעה בכרטיס החברה (לדוגמה, החברה פועלת בהרצליה המזרחית ואתם גרים ברעננה ממש מעבר לכביש) והחברה מתייחסת לפשט ולא לפרקטיקה ומעלה מחירים – מדובר כנראה בחברה שכדאי לשקול מחדש אם לעבוד איתה.
 
מצאנו חברה אמינה ומקצועית, ונקבע תאריך. על מה חשוב להקפיד?
 
לפנות את הדירה בעצמכם על כל תכולותיה הקלות: לשים אותן בארגזים ולסמן ארגזים עם ציוד שביר. לוודא שנציגי חברת ההובלה מפנים את הציוד הכבד ומפרקים אותו. לוודא שהם עובדים נקי, וללא השארת שיירים. במידה והייתם מרוצים מהעבודה, תנו טיפ של 15-20% מהמחיר לצוות העבודה בסיום.
 
למידע נוסף הכנסו לאתר א א מובילים.